تعمیر ماشین لباسشویی

Repairing the washing machine

تعمیر ماشین لباسشویی

آیا ماشین لباسشویی تکان می خورد یا لرزش دارد؟

در اکثر حالت های تعمیر ماشین لباسشویی، زمانی که ماشین لباسشویی بر روی سطح تراز نباشد یا بخاطر عدم تعادل بار شستشو تکان می خورد یا دارای لرزش است!

ابتدا تمام احتمالات مربوط به لرزش دستگاه که ناشی از عدم تعادل بار است را حذف کنید. در صورتی که بار در یک سمت ماشین لباسشویی قرار دارد آن را تنظیم کنید. سپس به دنبال پشتیبان تراز دستگاه بگردید.

همچنین اطمینان یابید که سطح زمین صلب است. برای اینکه یک ماشین لباسشویی به خوبی کار کند، زمین بایستی مسطح، تراز و به اندازه کافی قوی باشد تا بدون تاب برداشتن در زیر بار ناشی از ماشین لباسشویی پر از آب و سنگین کار بکند.

Repairing the washing machine

چگونه لرزش های ماشین لباسشویی را تعمیر بکنیم؟

  1. برای تعمیر ماشین لباسشویی در این حالت پیش از انجام هر کاری ماشین لباسشویی را از برق بکشید.
  2. سطح تراز را بررسی کنید. به زیر ماشین لباسشویی نگاه بیاندازید و مطمئن شوید که تمام پایه های دستگاه به صورت یکسان بر روی زمین قرار دارند. اگر یکی یا هر دو پایه جلویی دستگاه به زمین محکم نشده اند، آنها را ( در جهت خلاف عقربه های ساعت) بچرخانید تا زمانی که محکم شوند. توجه: پایه های جلویی بایستی تا حد امکان کوتاه باشند، آنها را تا انتها باز نکنید. یک تراز را بر روی ماشین لباسشویی قرار دهید، و در صورتی که نیاز به تراز بودن ماشین لباسشویی باشد، پایه های جلویی را تنظیم کنید.
  3. اطمینان یابید که پایه های جلویی دارای سرپوش های پلاستیکی و مهره های قفل شونده برای محکم نگه داشتن آنها هستند. اگر نداشته باشند، این قطعات را بخرید و آن ها را نصب کنید. توجه: شما می توانید پدهای ضد ارتعاشی را بخرید و در زیر ماشین لباسشویی قرار دهید، این پدها کمک بسیاری می کنند (پایین را ببینید).
  4. در صورت نیاز، ماشین لباسشویی را به سمت جلو خم کنید. این اجازه می دهد تا پایه های عقبی خود را تنظیم کنند. تراز را دوباره بررسی کنید و دوباره پایه های جلو را تنظیم کنید. ماشین لباس شویی را به برق وصل کنید و در حالت خالی آن را روشن کنید.

آن را بر روی چرخه آبکشی قرار دهید تا ببینید که آیا هنوز ارتعاش دارد یا خیر. در صورتی که هنوز ارتعاش داشت، جهت تعمیر ماشین لباسشویی بطور کامل و اساسی با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس بگیرید.ما امکانی را برای شما فراهم کرده ایم که به صورت آنلاین این کار را برای شما انجام میدهیم و تعمیر کار ماشین لباسشویی را به محل سکونت شما میفرستیم تعمیر کارهای ماشین لباسشویی ما با بالاترین تجربه و خدمات در خدمت شما هستند.

لینک منبع: https://www.hometips.com/repair-fix/washing-machine-shakes-or-vibrates.html

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
واتس آپ Whatsapp chat
شماره تماس ما Whatsapp chat
2 +