قوانین و توافقنامه سایت اِلِکالا

 

 

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و اِلِکالا («ما») است. اِلِکالا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند.

 درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سامانه اِلِکالا را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

 

استفاده از سامانه اِلِکالا ، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین اِلِکالا و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات اِلِکالا را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط اِلِکالا و کاربران خواهد بود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اِلِکالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اِلِکالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط از طریق آن میسر است.

سامانه اِلِکالایک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات فیزیکی و خرده فروشی و در مقاطعی عمده فروشی همان محصولات است

مانند قطعات یدکی الکتروپمپ ها و الکتروموتورها ، جاروبرقی ، کولر ، لباسشویی ، و دیگر قطعات یدکی لوازم خانگی و صنعتی  می باشد

و طبق قانون تجارت الکترونیکی عمل می‌نماید.

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سامانه اِلِکالا استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سامانه اِلِکالا و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که

کلیه مفادقرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه اِلِکالا می‌نمایند.

خریدارکاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سامانه اِلِکالا می‌نماید.

حساب کاربریحساب کاربری کاربر در سایت به آدرس https://elekala.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده خود را

مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است

پرداخت هزینه محصول: در سامانه آنلاین اِلِکالا همیشه ارسال محصول بعد پرداخت هزینه آن می باشد.

پرداخت در محل: این نوع پرداخت فعلا در سامانه امکان پذیر نمیباشد.

ارسال محصول ارسال محصول در اِلِکالا به چهار صورت امکان پذیر است ۱- ارسال به وسیله باربری ۲- ارسال توسط تیپاکس ۳- ارسال توسط پیک موتوری

۴- ارسال پستی

تیکتسند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران و اِلِکالا می باشد.

سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران با اِلِکالا در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری

است.

درگاه پرداخت: یک سرویس تجارت الکترونیک است که با استفاده از آن می توانید با تمام کارت‌های بانکی عضو شتاب برای پرداخت جهت فروشگاه‌های

آنلاین اقدام نمایید. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت وب‌سایت اِلِکالا به پردازنده بانک را تسهیل می بخشد.

اِلِکالا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های اِلِکالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود،

از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، اِلِکالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اِلِکالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین اِلِکالا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه اِلِکالا را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

اِلِکالا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، اِلِکالا می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت اِلِکالا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به اِلِکالا اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه اِلِکالا را از خود سلب می‌کند

برای استفاده از خدمات سامانه اِلِکالا بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.

کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه ژاکِت و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، اِلِکالا مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد. 

کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه اِلِکالا اقدام نماید. 

هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند. 

در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به اِلِکالا اطلاع دهد.

تا زمانی که اطلاع‌رسانی به اِلِکالا انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به اِلِکالا انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات اِلِکالا در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود. 

کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه اِلِکالا ، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه اِلِکالا دریافت نماید.

کاربر می‌پذیرد که اِلِکالا ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی اِلِکالا با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط اِلِکالا تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

پرداخت اینترنتی

کاربران اِلِکالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

  – شماره کارت  (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )

  – رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.  

 CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد

دارد )

   – تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.)

مرجوعی اجناس:

سیم لاکی :

این محصول به دلیل این که برای هر شخص سفارش دهنده باید وزن مخصوص به کار خود را سفارش دهد و به همان مقدار این سیم بریده می شود امکان مرجوعی وجود ندارد ولی اگر به صورت قرقره های پلمپ کارخانه خریداری شود و به صورت باز نشده باشد جنس امکان مرجوعی دارد و از مشتریان گرامی تقاضا داریم در خرید این محصول دقت کنند تا دچار مشکل نشوند. 

سیم شناوری :

این سیم هم همانند سیم لاکی میباشد و در صورتی که خورد شده باشد امکان مجوعی وجود ندارد اما اگر پلمپ شده خریداری شده و پلمپ کارخانه باز نشده باشد امکان مرجوعی فراهم می باشد.

اجناس برقی مانند ست کنترل ها :

این اجناس اول تست شده و بعد از تست ارسال می شوند در صورت بستن آن ها توسط سرویس کار ناشی اِلِکالا هیچ مسئولیتی در قبال قطعه خراب ندارد.

– مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری اِلِکالا خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.) 
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از اِلِکالا ، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد. 
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، اِلِکالا مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

 

ارسال رایگان 

خرید سیم لاکی و سیم شناوری شامل ارسال رایگان نمیباشد.

ارسال رایگان فعلا فقط مخصوص مناطق ۲۲ گانه تهران میباشد.

در سامانه اِلِکالا اگر مشتریانی که بیشتر از ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان خرید کرده باشند و قیمت محاسبه محصولات خریداری شده به صورت همکاری و مشتری عمده فروشی نباشد به صورت رایگان و فقط برای تهران ارسال خواهد شد. 

تمام ارسال های رایگان ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از خرید شما ارسال خواهد شد.

ارسال پیک موتوری

با انتخاب ارسال توسط پیک موتوری که مخصوص شهر تهران میباشد اکثر ارسال های ما در این روش با الوپیک و اسنپ باکس ارسال خواهد شد و در صورت نبودن پیک تمام سفارشات با هماهنگی با مشتری فردای آن روز ارسال خواهد شد.

ارسال پستی 

تمام محصولات بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد از خرید به دفاتر پست تحویل داده می شود.

خرید سیم لاکی و سیم شناوری شامل ارسال رایگان نمیباشد.

ارسال پستی مخصوص کالاهای با حجم کم و وزن کم تر از ۲ کیلوگرم  میباشد و برای محصولات باوزن بالاتر به صرفه نمی باشد و همچنین در این روش کالاهایی مثل لاک هواخشک و اجناس قابل اشتعال و مایعات را شامل نمی شود و پست این اجناس را ارسال نمیکند.

ارسال پستی شامل دو روش پیشتاز و ویژه میباشد که طبق قوانین پست پست پیشتاز بین ۳ الی ۴ روز کاری و پست ویژه بین ۱ الی ۲ روز کاری برای مراکز استان و شهر هایی که قابلیت پست ویژه دارند میباشد و هر گونه تاخیر به عهده شرکت پست میباشد و از طریق راه های ارتباطی پست باید اقدام کنید.

ارسال تیپاکس

خرید سیم لاکی و سیم شناوری شامل ارسال رایگان نمیباشد.

ارسال به وسیله تیپاکس یکی از روش های سریع ارسال به تمام نقاط کشور می باشد و تمام محصولات  ۲۴ ساعت بعد از خرید به دفاتر تیپاکس تحویل داده می شود و زمان رسیدن آن طبق قانون تیپاکس بسته به شهر مقصد از یک تا سه روز کاری میباشد و در صورت تاخیر حتما با تیپاکس مرکزی و یا سایت اِلِکالا تماس حاصل و پیگیری را انجام دهید در صورت پیگیری نکردن اِلِکالا مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت. این روش برای وزن های بالای ۱ کیلو به صرفه می باشد.

کرایه ارسال توسط تیپاکس به صورت پس کرایه می باشد و هزینه بسته بندی داخل سایت و در صفحه تسویه حساب محاسبه می شود.

ارسال باربری

 

– ارسال کالاهای سنگین و حجیم ;

خرید سیم لاکی و سیم شناوری شامل ارسال رایگان نمیباشد.

– اگر کالای شما جزء کالاهای سنگین باشد و بیش از۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان از اِلِکالا خرید کرده باشید و آن ها را با قیمت همکاری و عمده خریداری نکرده باشید، طی ۲ روز کاری در  تهران و اسلامشهر،جاجرود،پردیس، بومهن ، رودهن بصورت رایگان و در صورتی که کالا را سریع بخواهید فردای روز خریداری شده با کرایه باربری طبق عرف و پس کرایه ارسال خواهد شد و در حومه تهران ( فیروزکوه، دماوندو…) و شهرهای ذکر شده در لیست زیر بصورت پس کرایه  ارسال میشود .

 

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

– باربری تنها مسئول تحویل سفارش است 
– روش باربری تنها ویژه کالاهای با وزن بالا است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل  ۲  روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

سفارشات باربری بین ۱ تا ۴ روز کاری تحویل خواهد شد.

شهرهای تحت پوشش (و شهرهای نزدیک به آنها):

آبادان – آبیک – آباده – آزادشهر – آستارا – آستانه (اراک) – آستانه اشرفیه – آشخانه ( بجنورد) – آقاجاری – آق قلا – آمل – ابهر – ابرکوه – اراک – اردکان – اردبیل – ازنا – ارسنجان – اسالم – اسدآباد – الیگودرز – اندیمشک – املش – اهرم – اهواز – ارومیه – امیدیه – ادیمی (زابل) – اسلام‌آباد غرب – اسفراین – اشنویه – اصفهان و حومه – اقلید – ایذه – ایلام – ایوان‌غرب – بابلسر – بابل – باغملک – بانه – برازجان – بروجرد – بروجن – بجنورد – بم – بناب – بندر امام‌خمینی (سربندر) – بندر انزلی – بندرترکمن – بندرعباس – بوانات (سوریان) – بوشهر – بوکان – بهشهر – بیرجند – بیجار – بهبهان – پاسارگاد – پاوه – پره‌سر – پلدختر – پیرانشهر – تاکستان – تالش – تربت حیدریه – تبریز – تنکابن – تویسرکان – حمیدیه – جغتای – جلفا – جم – جوانرود – جوین – جویبار – جهرم – جیرفت – چالدران – چالوس – خاش – خرم آباد – خرم بید(دهبید) – خرمدره – خرمشهر – خمین – خمینی شهر – خنداب (اراک) – خورموج – خوی – داراب – دامغان – دزفول – دشت مرغاب – دورود – دلیجان – دهدشت – دره شهر – دیواندره – رامسر – رامشیر – رامهرمز – رشت – رفسنجان – روانسر – رودسر – رومشکان – زابل و زهک – زاهدان – زنجان – ساری – ساوه – سبزوار – سراب – سرپل ذهاب – سردشت – سروستان – سعادت شهر – سقز – سلطانیه – سلماس – سمنان – سنقرکلیایی – سنندج – سوسنگرد – سیرجان – سیوند – شادگان – شازند – شاهرود – شاهین شهر – شوش – شوشتر – شهرضا – شهرکرد – شیراز – شیروان – صائین قلعه – صحنه – صومعه سرا – عسلویه – (منطقه ویژه انرژی پارس) – علی‌آباد کتول – فامنین – فسا – فرمهین (اراک) – فریدونکنار – فلاورجان – فولادشهر و ذوب آهن – فومن – قادرآباد (سعادت شهر) – قائم شهر – قشم – قروه – قزوین – قصرشیرین – قم – قوچان – کازرون – کاشان – کاشمر – کامیاران – کردکوی – کرمان – کرمانشاه – کلاچای – کمیجان (اراک) – کنگاور – کنگان – کهنوج – کوهدشت – گالیکش – گچساران – گرگان – گلپایگان – گنبدکاووس – گیلان غرب – لار – لالجین – لاهیجان – لردگان – لنگرود – لوشان – لیسار – ماکو – ماهشهر – مبارکه – محلات – محمودآباد – مراغه – مرند – مرودشت – مریوان – مسجد سلیمان – مشهد – ملایر – ملکان – منجیل – مهاباد – مهاجران (اراک) – مهران – میاندوآب – میانکوه – میانه – میبد – مینودشت – میلاجرد (اراک) – نجف آباد – نراق – نظرآباد – نقاب – نقده – نکا – نوشهر – نور – نورآباد لرستان – نهبندان – نیشابور – هادی شهر – هامون – هرسین – هشت‌پر – هشتگرد – هفتکل – همدان – هندیجان – هویزه – هیرمند – هیدج – یاسوج – یزد

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در اِلِکالا مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در اِلِکالا قیمت‏‌های

خرده فروشی است که به صورت مصوب تعیین شده است

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، اِلِکالا نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت

قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، اِلِکالا موظف

است

در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

 لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.

مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی و ارسال شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌

‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

ارسال لاک هوا خشک

ارسال محصول فقط توسط باربری انجام میشود و هزینه ارسال از مرکز اِلِکالا به باربری شامل هزینه پیک میباشد و تمام پیگیری ها به عهده مشتری می باشد و اِلِکالا هیچ مسئولیتی در قبال تحویل این محصول  ندارد . 

این محصول با تیپاکس زمینی هم ارسال میشود و بسته بندی استاندارد هم انجام شده و تحویل تیپاکس می شود ولی تمام پیگیری های این محصول به عهده خود مشتری میباشد .